VIDEO! Soovitused mugavaks suvepuhkuseks

Nurgakivi saade juhatas suvepuhkuse sisse erinevate Makita akutoitel mugavustoodetega, jahutust pakkuva ventilaatoriga kui ka valgust andvate soovitustega. Ideaalsed matkale, suvilasse, autosuvilaga reisile.

  • Leia saatelõigust uus külma- ja soojakast CW001GZ, mis töötab lisaks ka 18V akudele ka 40V XGT akudega. Aku külma- ja soojakast on ideaalne toidu ja jookide hoidmiseks ja transportimiseks. Ajaliselt poolelt, et kast hoiab teie lõunasööki kuumana kuni 8,5 tundi või jooke külmana kuni 28 tundi (kasutades kahte XGT® 5,0 Ah akut). Seadet saab kasutada ka auto sigaretisüütaja või vooluvõrgu toitel.
  • Väljasõitudele sobivad kaasa kerge ja kompakne akukohvikeetja DCM501Z ja akuveekeetja DKT360Z, millele on 0,8 L mahutavus. Kann on varustatud lekkevastase lukustusnupuga, et minimeerida kuuma vee juhuslikku mahavalgumist.
  • Meeleolu saab luua Makita suure raadiovalikute abiga. Klipis oli kaasatud raadio DMR300, millel on ka aku laadimise funktsioon. See raadio ühildub 18V LXT, 12V Max CXT akude või vahelduvvoolutoitega.  Palju funktsioone: AUX-IN-lisapord, mis asub korpuse esiküljel võimaldab edastada heli MP3 mängijalt. USB -pordid – Mugavaks nutiseadmete laadimiseks.
    Bluetooth – esitage heli juhtmevabalt ühilduvast Bluetooth -seadmest. Isegi pudeliavaja – mugavalt raadio tagaosas.
  • Muidugi kuulub suveaega ka ventilaator.  Saatesse oli kaasatud Makita uus võimas  40V max CF002G ventilaator, et õige kuumal ja  päikesepaistelisel päeval end maha jahutada. Akuventilaatorit on lihtne kaasas kanda ja üles seada täpselt endale soovitud kohta.
    Õhuvoolu saate sättida täpselt endale sobivasse kohta. Tööaeg: 17 tundi madalal kiirusel 40Vmax 4,0 Ah XGT® akuga
  • Valgust pakuvad reguleeritava kõrgusega LED lamp DML814 ja uudistoode latern- raadio DMR055, mis saabub turule augustikuu teises pooles kui ööd hakkavad juba üsna pimedad olema. Klipis olnud matkasuvila vaip sai metsaprahist puhtaks suure imuvõimsusega 18V akuga töötava tolmuimejaga DCL180Z.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.