Kampaania tingimused

Kampaania tingimused

1. KORRALDAJA

1. 1. Kampaaniat korraldab Makita Oy Eesti filiaal, registreeritud asukoht Harjumaa, Saku vald, Piirimäe 13, registrikood 11223016, e-post info@makita.ee (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania “Makita Oy Eesti filiaali kampaania: Ostes Makita kampaaniatoote ainult kampaaniaga liitunud edasimüüjate juurest ja registreerudes loosis, võid võita Makita SUP laua” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 10.04–09.07.2023 (edaspidi: Periood).

Makita SUP laua loosimise kampaaniatooted on tööriistad, mis töötavad ainult 40Vmax XGT® aku toitega. SUP laua loosimises osalevate 40Vmax XGT® tööriistade ostu registreerimise kampaaniasse ei kuulu raadiod, külma- ja soojakastid, lambid, akud ja laadijad. 40Vmax XGT® tootevalikuga saab tutvuda siit!

2.2. Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda Makita Oy Eesti filiaali töötajad.

2.3. Kampaania loosimises osalevad kõik, kes ostsid kampaania perioodil Makita kampaaniatoote ja registreerusid loosis.

2.4. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE TINGIMUSED

3.1. Kampaania auhind on SUP laud mõõtutega 320 x 80 x 15 cm. Lisaks SUP lauale on komplektis kandekott, pump, mõla ja lappimisvarustus.

3.2. Kampaania kestab 3 kuud ja iga jooksvakuu lõpus loosime välja ühe inimese, kes võidab Makita SUP laua. Võitja peab olema ostnud Makita kampaaniatoote ainult kampaaniaga liitunud edasimüüja juurest, registreerinud ennast loosis ja kellel on võitu väljastades alles vastav ostutšekk.

3.3. Iga kuu SUP laua võitjad loositakse kõikide antud perioodi jooksul registreerinute seast. Auhinna võitja loosimise kuupäevad on 09.05.2023, 09.06.2023 ja 10.07.2023.

3.4. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust kahe tööpäeva jooksul alates punktis 3.3 toodud loosimise toimumise kuupäevast.

3.5. Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda ja objekti kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst (Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada), ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.6. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale muul viisil.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik, et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikuandmeid vastavalt Makita Oy Eesti filiaali isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt https://makitakampaania.ee/privaatsuspohimotted-ja-kupsiste-poliitika/). Kampaanias enda isikuandmete edastamisega Korraldajale annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania korraldamiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (sh avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Makita Oy Eesti filiaali kampaania” hiljemalt 20.07.2023 siin tingimustes toodud kontaktidele. Makita Oy Eesti filiaal lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.