GALERII! “Naabrist Parem” ja Makita

Makita on juba mitmendat hooaega järjest olnud põneva ja meeleoluka  “Naabrist parem” saate tööriistadega varustajaks. Sel aastal on naabritel olnud ehitamine eriti lihtne ning tunduvalt kiirem, sest saatsime neile kasutada muu hulgas ka Makita uued XGT® 40V max seeria targad ja võimsad tööriistad.

XGT® tööriistavalik on loodud eelkõige võimsust ja intensiivsust vajavateks töödeks, mida naabrid ka sel aastal kogesid. Alustades sellest, et merekonteineritesse tuli akende- ja usteavad luua, said tööriistad rohkelt ja pidevat kasutust nii saagimiste, puurimiste ja kruvide- ja poltide keeramiste ja paljude muude tegevuste näol.

XGT® puhul on tegemist uue põlvkonna tööriistadega, mille kerge kaal ja suur võimsus koos ohutust lisavate tehniliste lahendustega pakuvad turvalise ja mugava kasutuskogemuse. Nende võimas harjavaba mootor võimaldab esmaklassilsit suutlikkust töötada ka suurel koormusel. Uute XGT® akude ehitus on loodud eesmärgiga muuta nad eriti vastupidavaks. Vaata nende tööriistade osas lisa www.xgt.ee lehelt või leia edasimüüjate kauplustest eriväljapanekuga stend üles.

Naabrid vajasid aga palju rohkemat kui ainult suurt võimsust. Üle 360 erineva tööriista ja seadme valikuga 18 voldise pingega tööriistad ja isegi soojendustega riided, olid samuti esindatud. Näiteks pakkusid tööde tegemiseks valgust Makita uued 18V LXT töövalgustid, mis said omale kiirelt hüüdnime jonnipunn. Seda selletõttu, et lambi ümar aluse disain hoiab ära valgusti tahtmatu ümbermineku ja tagab selle vertikaalse asendi taastumise iseeneslikult. Lisaks premeerisime ülesannete parimaid sooritusi teinud naabritepaare Makita erinevate vajalike või mugavustpakkuvate toodetega. Televaatajagi sai osa Makita auhindadest, nii erinevatel sotsiaalmeedia mängudes kui ka fännipäeval. Tore oli vaadata, et naabritele antud Makita uued 2021. aasta kollektsiooni dressipluusid pandi selga alles siis kui mustemad tööd olid juba tehtud.

Võistlus tipnes 2. juunil TV3 eetris kell 21.30. Võitjapaari valis rahvas telehääletuse teel.

Palju õnne Asko ja Merill!

 

 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.