Kvaliteetsed akupumbad koju ja töökotta

Makita valikusse lisandusid hiljuti kaks uut akupumpa, mille maksimaalset alarõhku, võrreldes eelkäijatega, on tõstetud. Eestis on nüüdseks võimalik valida omale sobiv akupump nelja erineva Makita toote osas.

Vaatame üle millised neist on vajalikud kodusele rehvi- ja pallipargile ning millised teevad edukalt töö ära autoremondi ja põllutöömasinate garaažides.

Elujärje parenemine on võimaldanud paljudel soetada hobisõitudeks mootorattaid ning aina kasvanud terviseteadlikkus on popluaarseerinud jalgratta sõitu. Jalgrattasõit on pea kõikidele kontimööda viis oma füüsist toonuses hoida. Tänu rohketele kergliiklusteededele saab rattasadulas, värsket õhku hingates mõnusalt kogu perega ühist vaba aega veeta. Seega oleks hea kui igas kodumajapidamises oleks kohe käepärast võtta pump, millega rehvide õhk timmitud hoida.

Akupump, 12V MP100DZ

Väikeste mõõtmetega 12-voldise akuga töötav pump, mis suudab saavutada kuni 8,3 bar-ise rõhu. Suurepärane abimees mootorratta-, jalgratta- ja autorehvide täispumpamisel. Mõnus kaaslane matkajale, telkijale täispuhutavate madratsite täitmiseks. Suvel hea kerge randa kaasa haarata rannapallide ja ranna mänguasjade õhuga täitmiseks. Pumbaga on kiire ja mugav erinevate sportpallide täitmine sobiva rõhuni. Kaasas erinevaid ventiilid ja adapterid.

Akupump, 18V DMP180Z

18- voldine akupump suudab saavutada samuti kuni 8,3 bar-ise rõhu, Võrreldes  12V max akult töötava akupumbaga on pikem tööaeg ja suurem õhutootlikus. Võimas akupump, millega saab täita rohkearvuliselt autode, mootor- ja jalgrataste-, maanteerataste rehve ja erinevaid sport- ja rannapalle. Aku kestvuseks: kuni 9 autorehvi (suurus 215/60 R16), 166 jalgrattarehvi (suurus 26 tolli), 142 jalgpallipalli (suurus 5). Komplektis kaasas erinevate ventiilide adapterid.

Pump seiskub soovitud eelseadistatud rõhu saavutamisel automaatset. Mälufuntsioon talletab eelnevad parameetrid järgmise pumpamisesessiooni tarbeks. LED lamp võimaldab lihtsamat kasutamist pimedates oludes.

MAKITA toodete EDASIMÜÜJAD leiad SIIT

UUS!  Akupump, 18V DMP181Z

Põhineb mudelile DMP180Z, kuid on kõrgema maksimaalse rõhuga 11,1 bar,  kui eelkäija. Akupump on piisavalt võimas suurte veoautode ja traktorite rehvide pumpamiseks. Kompletis kaasas erinevate ventiilide adapterid, mis lihtsustab rehvide, pallide ja rannamänguasjade pumpamise. Akupumbal on adapterite hoiustamise koht. Automaatne väljalülitamise funktsioon hoiab ära pumba juhusliku käivitumise transportimise ajal. Tänu nendele omadustele on mugav akupumpa igale poole kaasa võtta. Varakult väljas pimedaks mineva aja tarbeks on pumpadele lisatud LED töövalgus

UUS! Akupump 40V max MP001GZ

Töötab uue XGT ®, 40- voldise akuplatvormiga, mis tähendab, et pikemat tööaega ja suuremat õhutootlikkust. Saavutab kõrge maksimaalse rõhu 11,1 bar.

Uus XGT® tehnoloogia pakub lisaks suurenenud võimsusele ka muid eeliseid. XGT aku tagab suure töömahu, kuid on väga kiire laadimisega: 4,0 Ah XGT® akut saab täis laadida 45 minutiga. Uued akud ja tööriistad on ehitatud kestma, suurendades kaitset vee ja tolmu eest, mis võimaldab neid kasutada karmides tingimustes.

Ideaalne suurte veoautode ja traktorite rehvide pumpamiseks kuid samuti ka pallid, jalgrattad, sõiduautod  saavad vajaliku õhukogusega täidetud. Kompletis kaasas erinevate ventiilide adapterid.

Z mudelitel ei ole kaasas akut ja laadijat ning teeb tuleb eraldi juurde osta.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.