Tolmuimejad igaks vajaduseks! VIDEO

Tolmuimeja leiutamine on muutnud nii kodumajapidamiste kui ka ühiskasutatavate ruumide puhtuse eest hoolitsemise oluliselt lihtsamaks. Nii harjad, kühvlid kui ka õuel asetsenud vaibakloppimispuud kaotasid selle tulemusena oma varasemast populaarsusest märkimisväärse osa.

Tolmuimejate tehnoloogia areneb pidevalt ja Makita on turule toonud rohkelt uusi mudeleid, milles on silmaspeetud erinevaid kasutamisvajadusi. Kodudest kiirelt liiva, puru eemaldamise ja ka kardinapuudelt ning ka kardina kangastelt tolmu imemiseks on targaks valikuks relguleeritava kiirusega varstolmuimejad. Mitmed mudelid on oma kerguse ja kompaktsuse poolest ning lisaotsikute rohkuse osas ideaalsed just auto korrashoiuks. Mudelid, mis imevad ära tekkinud ehitusprahi nagu näiteks saepuru, kipsitükid, olles ka otse tööriistaga ühendatavad, sobivad ehitusplatsile. Professionaalsete puhastusettevõtete valikuks on Makita tolmuimejad tänu võimsusele, pikale tööajale, mugavusele ja vastupidavusele.

Nurgakivi saatejuht käis Makita edasimüüja Puhastusimport kaupluses ülevaadet saamas ning ava video, et teada saada millist sina eelkõige vajaksid. (NB! saate lõpus välja hõigatud mäng on läbi). Kas koju, autosse, ehitusplatsile, koristustöödeks hotellis, kinosaalides või lennukis!

 

Saate staarideks olid:

Akuga varstolmuimeja CL108FDWAW

Akutolmuimeja (märg/kuiv) DVC862LZ

Akuga seljakott-tolmuimeja DVC660Z

Akutolmuimeja, ehitusele DVC750LZ

Akutolmuimeja, mis sobib autosse  DCL184Z

Akuga robot-tolmuimeja DRC200Z

Akutolmuimeja (vertikaalne) DVC560Z

 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.