VIDEO. “Must Reede” pakkumiste toodetele pilguheit

Makita MUST REEDE kampaania kestab 26.11-28.11 2021. Kampaaniaga on liitunud juba 23 edasimüüjat, kelle logod leiab Must reede alamlehe alt äärelt. Logodele klikates leiad end otse oma poolt välja valitud kaupluse kontaktidelt või pakkumistelt.

Laupäeval, 20.11,  TV3 eetris olnud “Nurgakivi” saates tutvustas Ehituskaup24 esindaja oma lemmikuid, mis on kampaanias eriti suure allahindlusega ning loetles üles, milliseid kingitusi kauba peale kaasa pakitakse. Seda kõike vaata paremal asuvast videost.

Must reede pakkumised avanevad neljapäeva südaööl ehk kohe kui reede on kätte jõudnud. Kampaanialeht asub  https://makitakampaania.ee/kategooria/must-reede/

Vaata aegsasti omale sobiv ostukoht välja, sest et osaliselt on kampaaniaga liitunud edasimüüjate kauplused nädalavahetusel suletud.

Kampaaniaga on liitunud:

Tallmac Tehnika, Ehituskaup24, Makserv, Luna Grupp

Tööriistamaailm, Estem Tehnikakaubad, Puukeskus

Rivor, Ehitusmees, Faasion, Mehka, Taivoster,

Angroo Ehituskauplused, Terätoimitus, Bautec, Tööriistaäri, E Garden, Fortec

Kolm Ruutu, Wometo, Vaaros, Cedo Kaubandus, Walbro

Must reede pakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.

 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.