Mugav ja kiire uus teenus!

Kiire ja mugav viis oma Makita tööriist otse Makita remondi/hooldusteenindusse saata on kasutada Omniva pakiautomaadi teenust.

Avage www.makita.ee  kodulehe menüüribalt Omniva pakiautomaadi teenus. Seejärel täitke isikuandmete väli, lisage tööriista mudel ja probleemi kirjeldus. Valige sobiva pakiautomaadi saatmise ja kättesaamise asukoht. Võtke oma telefonis vastu Omniva saadetisekoodi sõnum.

Pakendage puhastatud tööriist, lisage Omniva saadetisekood ja valige sobiva suurusega kapp. Juhul kui selgub, et tööriist esilagu valitud kappi ei mahu, on võimalik kapi suurust muuta.

Korrektse pakendamise tingimused leiab www.omniva.ee kodulehelt. Reeglitekohaselt pakendatud toodet on kergem transportida.

Remondi/hooldusteenuse spetsialistid võtavad vajadusel teiega ühendust ka tööprotsessi teostamise ajal. Remonditud tööriist saadetakse tagasi teie poolt eelnevalt valitud pakiautomaadi asukohta, samuti on soovi korral võimalik sellele järele tulla Makita hooldusteenindusesse.

NB! Keelatud on postitada akusid, mis on suuremad kui 100 Wh (info leiad akult) ja samuti bensiinimootoriga töötavaid tööriistu.

 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.