Makita kaasaskantava akuseljakoti toitel töötav akuinverter

BAC01 on Makita kaasaskantava akuseljakoti toitel töötav akuinverter. Seade muudab alalisvoolu vahelduvvooluks, mis on vajalik paljude rakenduste jaoks: Akude laadimiseks või juhtmega tööriistade kasutamiseks välitöödel kus ei vahelduvvoolu kasutamise võimalust. Kasutamisel avariitoiteallikana. Vabaaja tegevusteks välitingimustes.

Mudelil on mitu toiteväljundit:

  • kaks vahelduvvoolu pistikupesa
  • kaks USB A-pesa
  • kaks USB C-pesa
  • DC12V sigaretisüütaja pesa.

Sobib kasutamiseks seadmetega, mis vajavad töövõimsusest suuremat käivitusvõimsust, nagu paljud elektrimootoriga seadmed tänu järgmistele vahelduvvoolu väljundi spetsifikatsioonidele:

Pidev väljundpinge: 1400 W(VA), maksimaalne väljundpinge: 2,800W(VA)*1

Ühildub kaasaskantava akuseljakott mudelitega PDC1200 ja PDC01 mida saab kinnitada BAC01 külge, et suurendada kasutusmugavust.

Inverter hoiatab kasutajat helisignaaliga, kui katkestab töö ülekoormuse, kõrge temperatuuri, madala aku mahu või muude vigade tõttu. (Hoiatusfunktsiooni saab välja lülitada).
Ühildub MAKPAC süsteemi tarvikutega.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.