Kosutavad soojad joogid- söögid vooluvõrgust sõltumata!

Makita uus akuveekeetja DKT360 on loodud mugavust pakkuma ka siis kui tööülesannete või vaba aja veetmise läheduses ei leidu vooluvõrgu ühendust.

Uue akuveekeetja toiteallikaks on kaks 18V LXT® Li-Ion akut. Akuga töötava veekeetjaga saab kuuma vett sooja tee või kosutava kohvi tarbeks kusiganes seda soovitakse. Kuuma vee abil valmivad ka mitmed toidud nagu näiteks toitvad kiirpudrud, aasiapärased nuudliroad ning ka nostalgiline kukesupp.

Veekeetja on loodud silmas pidades, et seda oleks võimalikult mugav kaasas kanda. Toitekeha on varustatatud käepärase kandesangaga ning seadme kompaktne suurus ja kerge kaal koos akudega on vaid 2,7 – 3,4 kg.

Veekannul on kahekihiline ehitus. Termoseomadust pakub roostevaba sisemine kiht, mis tagab kõrge soojuse säilimise pikaks ajaks. Plastikust välimine kiht hoiab samal ajal välispinna jahedana.

DKT360 akuveekeetja mahutab 0,8 L vett. Kannu sisekülgedel on kergesti loetav veetaseme mõõteskaala.

Märgusignaal annab teada kui vesi on keema tõusnud.

Soojema algtemeperatuuriga, näiteks 23°C vee, 100°C-ni keema tõusmise aeg on 8 minutit.

Jahedama, 10°C vee keema tõusmise aeg aga 9 minutit.

FUNKTSIOONID

Akuveekeetja lülitub sisse vaid juhul kui ta asetub tasapinnal. Sisselülitatud akuveekeetja lülitub seadet tõstes koheselt välja.

Kannu kaas on varustatud lukustusnupuga, et minimeerida kaasas kandes vee leket.

Kuivkeetmisekaitse lülitab tühja seadme välja, et kaitseda kannu ülekuumenemise eest.

Makita tootearendajad on teinud kõik selleks, et kasutajal oleks igati mugav ja meeldiv söögipaus ja linnakärast eemal puhkus!
Kliki videole ja loe lisa 👉 www.makita.ee

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.