VIDEO! Makita uue hoone koolitusklassi ja demoruumide kasutusvõimalused

TV3 kanali laupäeva hommikuti eetris olev „Nurgakivi“ saade külastas Makitat ajal, kui koolitusel viibisid vabatahtlikud päästjad erinevatest komandodest üle Eesti.

Makita uue hoone koolituskeskus on loodud just eesmärgiga, et inimesed saaksid õppida kuidas tööriistu kasutada erinevates kasutusvaldkondades. Koolituskeskuses on avar õppesaal ning tööruumid puidutöödeks, metallitöödeks ja betoonitöödeks. Samuti  välialal saab proovida aiatööriistu.
Varasemalt oleme vastu võtnud erinevate kutsehariduskoolide gruppe ning oodatud on meiega ühendust võtma näiteks ka maastikuehitajaid, puidutööstusettevõtteid, üldehitusettevõtteid ja teisigi gruppe, kellel on vajadus ja huvi kasutada oma töödes Makita akutööriistu.
Kui tekkis soov tulla kas töömeeskonnaga, kooliklassiga või muu grupiga Makita tööriistadega tutvuma siis eelnevaks kokkuleppeks on vajalik kiri teele lähetada aadressile info@makita.ee NB! Lisa kirjale kaasa ka oma eelistused, milliste tööde teostamise osas oleks soov teadmisi ja kogemusi saada. 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.