UUS 2021. aasta aiatehnika kataloog

Uus aiatehnika kataloog on kaante vahele saanud. Kuigi Makita on juba aastaid olnud juhtivaks kaubamärgiks akuaiatehnika valiku rohkuse poolest, lisandub igal aastal uusi tooteid. 2021. aasta  aiatehnika kataloog saanud, võrreldes aastataguse ajaga, 29 seadme võrra rikkamaks.

Rõõmustavaks uudisteks on kahtlemata uued 40V Max akuplatvormi aiatööriistad, mis on oma võimsuselt võrdväärsed vedelkütusega ja vooluvõrgust toidet saavate seadmetega. Aku pakub rohket lisamugavust.

 

Makita aiatööriistade valikus on endiselt ka elektri- ja bensiinitööriistad, nagu näiteks suurt võimsust vajavad survepesurid, oksapurustajad, muruõhutajad, tühjenduspumbad, samuti ka generaatorid ja palju muud.

Aiakataloogi algus külgedelt leiate erinevate akuplatvormide ülevaatlikud nn.tööriistaringid. 12V Max, 18V, 18v+18V=36V ning uue 40V Max XGT laienenud tööriistaseeria.

Oleme aiatehnika kataloogis ka mugavustooted esile toonud. Nendeks on erinevad raadiod, soojendustega või jahutavad tooteid, kohvikeetjad jt.

Kataloogist leiab igale tööriistale sobivate tarvikute tabelid. Näiteks erinevatele mudelitele sobivad trimmipead, jõhvid, lõiketerad, saeketid jne. Leia kataloogist ka erinevate akude laadimisaegade tabel, samuti informatsioon kui pikalt saab seadmega ühe aku laadimisega järjest tööd teha.

Suundu kataloogile siit: AIATEHNIKA 2021

 

 decoding

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.