Võimas 40Vmax XGT akusurvepesur

Akutoitel survepesur HW001G  on kompaktne, kerge ja mugavalt kaasaskantav. Akutoide võimaldab liikuda vabalt ilma juhtmetega seotud piiranguteta, mis muudab töötamise lihtsamaks ja mugavamaks. Akusurvepesur töötab ühe 40Vmax XGT Li-Ion akuga (kaks aku pesa). Kui aku saab tühjaks siis masin lülitab automaatselt ümber teisele akule, et tööd jätkata.

Uue akusurvepesuri HW001G kõrge survepesu võimsus on sarnane juhtmega mudelite omaga. Seadmel on väga hea tasakaal kõrge töörõhu ja suure voolukiiruse vahel (3-ndas režiimis).

  • 3 võimsuse astet; vastavalt vajadusele saab reguleerida surve tugevust. Kerge mustuse korral ei ole vaja täisvõimsust kasutada, nii säästab akut ning tööaeg on kohe pikem.
  • Suured 140 mm diameetriga rattad pakuvad sujuvat liikumist.
  • Survepesur on varustatud teleskoopkäepidemega, mis tagab mugava transportimise.
  • Veeimemisfunktsioon: Seda funktsiooni kasutades ei pea kasutama ainult trassivett, vaid vett saab võtta ka veereservuaaridest, paakidest, kanistritest või ämbritest.
  • Uuele vahuotsikule on lisatud vahuvõrk, mis parandab pesuaine vahutavust.
  • WetGuard/IPX5 – niiskus- ja tolmukindlus.

– Maksimaalne tõmbekõrgus 1 m

– Minimaalne veetase 15 mm

– Õhu äravooluventiili pole vaja kasutada

 

Standardvarustus: kõrgsurvevoolik 5m, imuvoolik, pesutoru pikendus, püstolkäepide, reguleeritav pesuotsak, turbo pesuotsak, puhastusnõel.

Akutoitel survepesur võimaldab töötada ka kohtades, kus elektrivõrgu ligipääs on piiratud. See teeb temast suurepärase valiku näiteks auto pesemiseks kodust eemal või aias, kus pistikupesad pole kättesaadavad.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.