VIDEO! Seljakott-akupank, võimsad akumuruniidukid, akuaiakäru

“Nurgakivi” saade külastas Tartu Maamessil Makita messiala. Makita oli messile kaasanud eelkõige professionaalidele sobivad valikud.
Lähemalt tehti saates juttu seljakott-akupangast ja kõige võimsamatest niidukitest samuti ka akuaiakärust, millega raskeid koormaid sõidutada ühest punktist teise.

Vaata saadet videost ja leia tooteinfot Makita kodulehelt menüüst Meedia – Kataloogid ja brožüürid AIATEHNIKA 2022 kataloogist  SIIT 

Suure mahutavusega kaasaskantavad akuseljakotid

Tööriistad ühendatakse otse Makita kaasaskantava seljakott-akupangaga, mis pakub tööriistale pikemat tööaega. Akupanga seljakoti disain on tehtud mugavaks ja kasutajasõbralikuks. Rakmeid on võimalik seadistada vastavalt kasutajale.
Ühilduvad kolmel platvormil: otseühendus, XGT mudel PDC1200A02 ja LXT mudel PDC01(191A64-2). Pikendage oma akuseadmete tööaega! Kataloogis lk 12 ja 13.

Võimsad akumuruniidukid

64V Max akuga töötavad muruniidukid LM001J ja LM002J, millede omavaheline erinevus seisneb niidulaiuses ja pööretearvus. Tegemist on võimsate niidukitega ent milledel on kerge disain.  Plastikust lõikekorpus parendab manööverdusvõimet.
Muruniidukitel on 3 lõikerežiimi (tavaline/madalama koormusega/müravaigistusega). Kataloogis lk 24 ja 25.

Isesõitev akuaiakäru

Akuaiakäru DCU180, millega raskeid koormaid vedada. Eriti suureks abiks saab tema olema kui vedamise tööd peab tegema ka kerge mäekalde puhul. Päeva lõpuks oluliselt kondienergiat kokku hoitud. Koorma maksimumkaal on 130 kg. Kataloogis lk 65.

 

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.