UUS! Võimas valgus, kuni 22 tundi tööaega

Makita on turule toonud järgmise XGT akuplatvormile loodud seadme- võimsa töövalgusti. Uuel võimsal töövalgustil ML003G on suure intensiivsusega LED – tuled, mis tagavad tööplatsile ereda ja ühtlase valgustuse.

Mõeldud on ka töötegijale kellel varustuses on varasema LXT platvormi toiteallika varustus. Nimelt on valgustil kaks akupesa nii 40 V Max XGT kui ka 18 V LXT akule.

           

40 V Max XGT 4,0 Ah akutoitel töötades tagab ML003G pideva kõrgema heleda valgustastmega ühe akulaadimisega 10 tundi tööaega ning  madalama heledusastmega isegi kuni 22 tundi.

Täieliku heleduse korral annab 1100 luumenit valgust ja madala valgusrežiimi korral 450 luumenit. Mälufunktsiooniga kontroller salvestab väljalülitamisel heleduse seaded, võimaldab vältida heleduse uuesti reguleerimise vajadust taas sisselülitamisel.

Reguleerimisnupud võimaldavad kasutajal suunata valgust soovitud nurga alla. Valgusnurga reguleerimise võimalus on -30ᵒ kuni 210ᵒ vahel.

Tegemist on valgusallikaga, mida saab edukalt kasutada äärmiselt märgades või  tolmustes töötingimustes. Valgustil on tõhus vee ja tolmu kaitse ( IP65) sobides kasutamiseks raskete ilmastikuoludega töökohal.

Aku tühjaks saamise eest hoiatamise funktsioon. Valgustit on mugav käepärase sangaga trantsportida.

Lisamugavuseks on võimalik juurde osta kolmjalg statiiv GM00002073 või statiiv GM00002312

Aku ja laadija ei kuulu standardvarustusse.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.