VIDEO! “Nurgakivi” saade: abistavad Makita seadmed elektrita oleku korral

TV3 laupäeva hommikuti eetris olev ehitussaade „Nurgakivi“ võttis oktoobrikuus fookusesse Makita tootevaliku, mis aitavad pikemate elektrivooluta jäämise korral sooje jooke ja toitu valmistada. Samuti valgust luua ning uudistega kursis olla. Seda kõike akutoitel seadmete abiga.

Saates räägitud tooted:

Akuveekeetja DKT360Z

Kuuma vee abil valmivad mitmed toidud nagu näiteks kiirpudrud, aasiapärased nuudliroad ning ka nostalgiline kukesupp. Kahekihiline ehitus, kus sisemine roostevaba kiht ja välimine plastkiht tagab kõrge soojuse säilimise, hoides samas veekeetja pinna jahedana. Akuveekeetja mahutab 0,8 L vett. Kannu sisekülgedel on kergesti loetav veemõõteskaala. Töötab 2x18V akuga.

Akukohvikeetja DCM501Z

Vajab tee ja kohvi tegemisel padjakesti, mitte plastikust kapsleid.  Võimalik lihtsalt kuuma vett keeta. Töötab nii 12V kui 18V akuga.

Aku LED-lamp DEAML104 pakub 710 Lumen valgusvõimsust ning läbi USB-pordi nutiseadme laadismisvõimalust. Väga kerge ja kompaktne. Mugavasti riputatav. Töötab 18V akuga. Saadaval ka 40V akutoitega versioon Akulamp XGT ®ML002G.

Akulamp DML816

Mitmekülgne töövalgusti, mis tagab üliheleda valgustuse ja töö mugavuse. Valgusti pea on liigutatav üles ja alla. 7 erinevat lukustus asendit. Valgusti pea on pööratav vasakule ja paremale tagamaks valguse juhtimise täpselt vajaminevasse suunda. Töötab 18V akuga.

Akuvalgusti/raadio DMR056 on multifunktsionaalne. Laterna kujuga valgusti / raadio pakub 360° valgusvihku, raadiokanalid FM / AM / DAB, Bluetooth-kõlar. Seadet saab kasutada taskulambina ning nutiseadme laadijana USB -pordi abil. Kui elekter kaob ja tuled kustuvad, aitab Makita akulamp pimedas valgust luua. Saadaval ka akuplatvormile XGT 40V.

Raadio DMR300

Pakub kasutajatele rohkem paindlikkust töötades nii 12V kui 18V akuga kui ka vooluvõrgust. Uuendusena saab vooluvõrku ühendatuna laadida ka akut. USB-port nutiseadme laadimiseks.

Aku peale kinnitatavaid adaptereid on 3-le akuplatvormile- 12V SEAADP06, 18V SEBADP05 , 40V XGT ADP001G 

Saatesse pääses ka varsti turule saabuv miniversioon tootest akukülma- ja soojakast CW001GZ.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.