Video! Mugavustooted mõnusamaks suveks!

Juunikuine Nurgakivi saade tõi ekraanile Makita mugavustooted, mis teevad suvepuhkuse vooluvõrgust sõltumatuks.
Soovitame suvisteks väljasõitudeks kaasa võtta külma- ja soojakast, mis pakub nii sügavkülma väärilist temperatuuri hoidmist kui ka soojenduse režiime.
Jahutamisrežiimid: -18 /-15 /-10 / -5  / 0  / +5  ja +10° C
Kütterežiimid: + 30 /+35  /+40 /+45 /+50 /+55 /+60 ° C

Valikus on kolme erineva mahutamise suurusega mudelit.

Kõige suurem on 50L CW002G keskmise mahutavusega 20L CW001G  ja kõige kompaktsem 7L CW003G
Külma- ja soojakast töötab mitmelt erinevalt energiaallikalt: 40V XGT, 18V LXT akude (võimalik kasutada kahte sama tüübi akut korraga, et pikendada tööaega), 12V/24V sigaretisüütaja pistik, kasutamiseks erinevates sõidukites, 220V adapter kasutamiseks tavalisest vooluvõrgust ( AC adapter ei ole komplektis).

Suvisel väljasõidul on toitu või jooki on mugav valmistada akuveekeetja abil ja kohvi või teed valmistamistada akukohvikeetjaga.

Saatesse mahtus erinevate raadiote ülevaade ja suhteliselt uue tootekategooria latern/raadio uue mudeli tutvustus.

Uus akupuhur DAS180 pole ainult ehitajale vajalik, et  tööriistu, puurimisel tekkinud aukude sisu, filtritest sodi välja puhumiseks, jms. vaid selle abil saab samuti muudki näiteks väljasõitudel ettetulevaid tegevusi hõlpsamini teha. Tööriistaga on kaasas 5 erinevat otsikut, millega täispuhutavate mänguasjade, sisekummide, mängubasseinide ja muu täispuhumise või tühjendamise töid ja vajadusi teostada.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.