Uued XGT® 40V platvormi tooted

Suurenenud võimsusega ja pikenenud tööajaga uus XGT® 40V aku ja laadijaga süsteem on loodud uutele tööriistadele, mis on saanud nii uuendusliku kuju kui ka täiustunud funktsioone.

Oluliseks muudatuseks on aga see, et uued akud ja tööriistad on targad. Aku suhtleb nii tööriista kui ka laadijaga ning need omakorda akuga, et tagada optimaalse jõudluse.

Uue seeria teeb silmapaistvaks see, et pakutavate seadmete valik hõlmab rohkelt igapäevaselt kasutust leidvaid tööriistu.

Kahe akutööriistaga Combo Kit 👉 DK0114G201

Võimsust vajavateks töödeks. Komplektis maailma kõige võimsamad akulööktrell HP001GZ ja akulöökkruvikeeraja TD001GZ. Kaasas 4,0Ah 40V aku ja kiirlaadija.

Akulamp 👉 ML001G

Led valgusega mugav lamp erinevateks kasutusaladeks, kus vajatakse rohkemat valgust. Tööaeg 4,0 Ah XGT® akuga on kuni 55 tundi. 12 asendiga pööratav taskulambi pea.

Akupump 👉MP001G

Akupump on piisavalt võimas suurte veoautode ja traktorite rehvide pumpamiseks. 40Vmax aku võimaldab pikemat tööaega ja suuremat õhutootlikkust. Saavutab kõrge maksimaalse rõhu – 11,1 bar.

Akutolmuimeja 👉 CL001GZ11

Suurepärane imuvõimsus! Imuvõimsuse neli erinevat seadistust ja kõige tõhusamaga imuvõimsus  210 mbar. Kuni 128 min tööaega ühe 40V 4,0 Ah akulaadimisega.

Akupuhur 👉 UB001GZ

Universaalne puhur kasutamiseks ehitusplatsil, õues ja aias ning talvel ka lume puhumiseks. Boost funktsiooniga, mis laseb lühiajaliselt tõsta puhumisjõudu kuni 17 Nm.

LEIA ROHKEM UUSI XGT® SEADMEID Makita.ee kodulehelt www.makita.ee

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.