VIDEO! Makita uued akutolmuimejad

“Nurgakivi” oktoobrikuine saade võttis fookusesse Makita uued akutolmuimejad. Eelkõige on uusi mudeleid lisandunud akuvarstolmuimejate ridadesse.

Ülevaatesse mahtusid kõige uuemad 18V LXT akudega mudelid DCL283, DCL284, DCL286. Vaata saadet allpool.

Akuvarstolmuimeja DCL283 

Suure võimsusega juhtmeta varstolmuimeja, mis töötab 18 V LXT akuga.
Võimas ja vaikne juhtmeta tolmuimeja, mille toiteallikaks on 18 V LXT aku. Tolmuimeja on varustatud suure võimsusega harjavaba mootoriga. Oma jõudluse ja kerge kaalu tõttu on see akutolmuimeja jaoks optimaalseim. Tolmuimeja väljatõmbeõhu vooluteede ümberkorraldamisega vähendati tõhusalt väljuva õhu tekitatud müra.Ergonoomiline polsterdatud käepide – suurema töömugavuse tagamiseks.

Akuvarstolmuimeja DCL284F

Suure võimsusega juhtmeta varstolmuimeja, mis töötab 18 V LXT akuga.
Tolmuimejat juhitakse kahe nupuga: üks on imemisvõimsuse režiimide muutmiseks, teine ​​on tolmuimeja sisse- väljalülitamiseks. Rohelised indikaatorid nuppude kõrval näitavad imemisvõimsuse hetke režiimi. Kergesti tühjendatav tolmukogumismahuti. Tolmuimeja väljatõmbeõhu vooluteede ümberkorraldamisega vähendati tõhusalt väljuva õhu tekitatud müra.

 

Akuvarstolmuimeja DCL286  

Tolmuimejal on harjavaba mootor ja 4 imemisvõimsuse režiimi koos viimase režiimi mälufunktsiooniga. Töötav LED valgustab mugavalt töötamiseks. Mudelil on integreeritud tsüklonfilter. Filtri ummistumist vähendab peentolmu eraldumine tsüklonaalse õhuvoolu kaudu, vähendades seega tolmuimeja vaakumvõimsuse languse võimalust.

 

Sisseehitatud akuga varstolmuimejad CL117

Makita uus CL117FD on loodud kodukasutajale, erivärvi mudelid sobituvad interjööri. Toiteallikaks on sisseehitatud 12 Vmax aku. Kolme võimsusastmega lüliti (võimas/kõrge/tavaline).

Saates peatuti pikemalt ka professionaalseks tööks mõeldud 2x40V XGT akuga töötav kuiv/märg akutolmuimejal.

XGT® tolmuimeja märg- ja kuivpuhastuseks VC006GMZ   

Universaalne ülivõimas tolmuimeja, mis töötab kahe 40Vmax akuga. 80 V võimsus tagab sama suure õhuvoolu kui elektrilised juhtmega tolmuimejad. Tolmuimeja filtreerimissüsteem vastab “M” klassile. Suur mahuti 40L kuiva tolmu jaoks ja 30L märja tolmu/vee puhul.

Põgusalt tehti juttu ka väga vajalikest lisatarvikutest.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.