Makita uue hoone avamisüritus videopildis

14.09. aastal 2023 avas Makita OY Eesti filiaal ametlikult oma lao- ja büroohoone uksed. Uus asukoht on Kaupmehe 5, Laagri alevik, Saku vald.

Avamispäeval toimunust tegi ülevaate ka “Nurgakivi” võttegrupp, kes said kaamera ette Makita OY Eesti filiaali müügidirektori Imre Rammul.
Külalisteks olid ligi 300 edasimüüjat ja koostööpartnerit kõikidest Baltikumi riikidest.
Oma külaskäiguga austasid meid Makita emafirma Euroopa üksuste juhid Kazuhisa Makino ja Nobuyuki Nakane ning Makita OY tegevdirektor Seiji Tanizawa Soomest. Lindilõikajateks olid ka kõige kauaaegsama edasimüüja Tallmac Tehnika tegevjuht Priit Kõrgessaar, Saue vallavanem Andres Laisk ning Makita OY Eesti filiaali müügidirektor Imre Rammul.
Peale pidulikku lindilõikamist istutati päiksepaneelide juurde Jaapani kirsipuud, käidi majatuuril, mis kestis ligi 1 tund. Samuti ka katusel päiksepaneelide pargiga tutvumas. Seejärel prooviti demoruumides uusi tööriistu ning näidistesaalis sai Makita laialdase tootetvalikuga tutvuda.

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.