Andekad akuga aiamultitööriistad

Makita akuga aiamultitööriista perre on lisandunud kaks uut liiget.  Tegemist on tõeliselt andeka tööriistaga, mille abil saab teha rohkelt erinevaid aiatöid.

Sisuliselt võib öelda, et tegu on akutrimmeri kehaga, mille mootorikorpuse külge on võimalik vajalikuks tööks õige lisaseade ühendada.  Makita erinevate aiamultitööriistade lisaseadmete valik ulatub 16- ne liideseni.

Vastavalt soovile on seadmega võimalik teha niitmistöid, erineva kõrgusega hekke pügada, samuti kõrgelt oksi saagida, sest lisatarvikute valikus on pikendusvars ja kettsaag.

Puhurliides on vajalik nii kevad-suviselt puude okaste kui ka sügisel langenud lehtede koristamisel.

Kummilabadega puhastusliides on abiks väga erinevates aianurkades ja seda ka talvisel ajal, olles justkui mootoriga lumelabidaks.

Kultivaatorliides vahetab välja labidaga tehtavad peenratööd.

Eriti meeldivalt on oldud üllatunud äärestajaliidese leiu puhul, millega muuta korrastatuks peenarde ääred ja äärekivide ümbrused.

Olenevalt kasutamiseintensiivsusest on Makita aiamultitööriistade valikus 3 erineva võimsusega tööriista.

UUS toode: Ühe 18voldise akuga töötav DUX18Z 470W max

Kahe 18V akuga töötav 36V DUX60ZM4 600W max

UUS toode: Uue XGT akuplatvormi 40V akuga töötav UX01GZ 1000W max

          

Vaata kõigest täpsemalt Makita 2021 Aiatehnika kataloogist alates lk 40. Kliki SIIA

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.