VIDEO! Kuidas ja millal kasutada Makita XGT löökkruvikeeraja ja löökmutrikeeraja funktsioone

TV3 laupäeva hommikune “Nurgakivi” novembrikuine saade võttis ette 40Vmax XGT® löökkruvikeeraja ja löökmutrikeeraja funktsioonide kasutamise detailsema poole.

Saates tehti Makita uue maja demo ruumis läbi testid akulöökkruvikeeraja mudelitega TD001G ja TD002G.
Tööriistadel on 4 erinevat töökiirust ja 6 erinevat abirežiimi. Samuti täiustatud otsaku kiirkinnitus – otsaku ootamatu ärakukkumise ennetamiseks. Uus tõhusam mehhanism, milles on suurendatud ümbrist hoidva vedru koormust ja lisatud keerdvedru, et vältida takistuse suurenemist otsaku sisestamisel.

Akulöökmutrikeerajatest testiti mudeleid TW007G ja TW004G
Tööriistad on varustatud erinevate funktioonidega, mis lisavad teostavale tööle mugavust ja ohutust. Üks selle uutest funktsioonidest on lahti pöörlemise automaatne seiskamisrežiim, mis peatab masina pärast seda, kui polt või mutter on piisavalt lahti keeratud.

Saatejuht Eero Valge kandis hingavast FitKnit materjalist nitriilkattega töökindaid P-84682. Nitriilkate tagab hea haardumise kõikides tingimustes. Kindaid saab kasutada ka puutetundliku nutiseadmetega. Vastab standardi nõuetele EN388

Kampaaniaga liitunud edasimüüjad


* Soovituslik jaehind. Hooajapakkumiste jaehinnad on Makita Eesti poolt soovituslikud. Toodete laoseisu ja saadavust küsida edasimüüjatelt. Edasimüüjad ei ole kohustatud soovituslike hindadega tooteid müüma.